NaujienosTai kas aktualu Jums ir Mums

Varžybos ,,Sveikas aruodas“

     Gegužės 29 dieną, Lazdijų mokykloje-darželyje ,,Kregždutė“ vyko sveikatinimo varžybos „Sveikatos aruodas“, kuriose dalyvavo 3b klasės mokiniai. Tai viena iš Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įgyvendinamų iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Lazdijų rajono savivaldybėje“ veiklų.

     Renginio pradžioje mokiniai pasiskirstė į dvi komandas. Į dėžutę buvo sudėtas vienodas skaičius popierinių ,,gėlyčių“ ir ,,lašelių‘‘. Mokinius skirstant į komandas, burtų keliu visi mokiniai iš dėžutės traukė popierinius ,,lašelius‘‘ ar ,,gėlytes‘‘. Vėliau vyko komandų prisistatymas. Rezultatų suvedimui buvo sudaryta komisija. Pradžioje vyko protų mankšta „Sveikatos aruodas“, kuri buvo pateikta skaidrėse. Viktoriną sudarė 3 turai. Kiekviename ture buvo pateikta po 11 klausimų sveikos gyvensenos tema: mįslės, kryžiažodžiai, taip pat ir dėlionių dėstymas sveikos gyvensenos tema.

     Antrasis varžybų etapas vyko sporto salėje. Mokiniai atliko estafetes. Pradžia rungčių prasidėjo su nuotaikinga mankšta, kurią vedė patys mokiniai. Vėliau po rungčių vyko pokalbis-diskusija apie judėjimo naudą sveikatai, renginio aptarimas. Pabaigoje vyko rezultatų skaičiavimas ir paskelbimas laimėjusios komandos.
Visi dalyviai puikiai praleidę laiką, išsiskirstė su šypsenomis veiduose ir prizais.

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje                                                                   Jadvyga Jarmalienė

 


<-Atgal

Informacinis langelis

Šis turinys yra Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ nuosavybė

Draudžiama kopijuoti ar kitaip platinti be administracijos sutikimo