Rugsėjo 22-oji – Baltų vienybės diena. Vakar šia proga 2b klasės mokiniai (mokytoja V. Janukonienė) dalyvavo prasmingoje ir kūrybiškoje veikloje. Pradžioje vaikai klausėsi pasakojimo apie baltus, susipažino su senoviniais simboliais, jų reikšmėmis. Vėliau renginį papildė praktinė dalis. Lazdijų Jaunimo centro darbuotoja Rita pamokė, kaip baltiškuosius simbolius pritaikyti buityje. Kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai spalvingais  simboliais papuošė atsineštus marškinėlius.
     Baltų vienybės diena priminė, kaip svarbu puoselėti ir perduoti jaunajai kartai mūsų kultūrinį paveldą, stiprinti bendrystę.

Bibliotekininkė Daiva Kunigonienė