Gegužės 12 d. I PU „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai vyko į Druskininkus, į Druskų studiją, kurioje dalyvavo smagioje ir įtraukiančioje pažintinėje veikloje su druska skulptoriaus Tauro ir menotyrininkės Aušros Česnulevičių kūrybinėse dirbtuvėse. Vaikai susipažino su druska kaip kūrybine medžiaga, apžiūrėjo druskos dirbinius ir patys išbandė kūrybines veiklas.
Ypatinga dienos staigmena – pristatytas pirmasis pasaulyje suktukais važiuojantis elektromobilis. Vaikai turėjo galimybę jį iš arti apžiūrėti ir net patys juo pasivažinėti. Išvykos metu taip pat aplankytas K. Dineikos sveikatingumo parkas. Čia vaikučiai pasivaikščiojo gamtoje, stebėjo aplinką, mėgavosi grynu oru ir aktyviu laisvalaikiu.
Tai buvo turininga, smagi ir įsimintina diena.
Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja L. Čerkelienė



